چرا ماشین ابزار آرمان را انتخاب می کنند؟

 • ماشین ابزار آرمان از سال 1376 در زمینه نصب کنترل و بازسازی ماشین آلات کارکرده فعالیت داشته و کادر مجرب و سوابق کاری درخشان این مجموعه متضمن خدمات پس از فروش مناسب به مشتریان گرامی است.

 • ماشین ابزار آرمان از سال 1385 با احداث یک مجموعه کارگاه ماشین ابزار فرز سه محور در زمینه ساخت قطعات و انواع قالب فعالیت داشته و با نیازها و مشکلات صنعتگران آشنایی کامل دارد.

 • کلیه محصولات این شرکت شامل یک سال گارانتی ، ده سال خدمات پس از فروش و نصب و آموزش رایگان می باشد.
 • درباره ما

  ماشین ابزار آرمان از سال 1376 در زمینه نصب کنترل و بازسازی ماشین ابزارهای کارکرده فعالیت داشته و از سال 1383 تامین انواع ماشین ابزارهای تراش و بورینگ و فرز از کش ور تایوان و اسپانیا را در دستور کار خود قرار داده است. مجموعه ماشینکاری آرمان از سال 1385 فعالیت خود را به طور جدی در زمینه خدمات ماشینکاری فرز سه محور آغاز نموده . کارگاه آرمان ماشین آماده ارائه خدمات ماشینکاری انواع قالب ها و قطعات می باشد.


  تیم آرمان

  مدیر عامل

  مهندس شهرام مفتونی، فارغ التحصیل دانشکده برق دانشگاه صنعتی شریف در گرایش قدرت است. وی در شهریور 1376 این شرکت را تاسیس و کار خود را با نمایندگی شرکت Fagor اسپانیا در زمینه اتوماسیون صنعتی (ماشین ابزار ) شروع کرد.


  سرپرست کارگاه و کارشناس فروش

  مهندس سروش مفتونی ، فارغ التحصیل دانشکده برق دانشگاه صنعتی امیر کبیر (پلی تکنیک تهران)در گرایش کنترل است. وی از سال 1386 با شرکت آرمان همکاری داشته و اکنون سرپرستی کارگاه را بر عهده دارد.